DEKORASYON

Ev Dekorasyonunda Vintage Halı Esintileri

Ev Dekorasyonunda Vintage Halı Esintileri

Ev Dekorasyonunda Vintage Halı Esintileri

Evinizin klasik tarzı artık size eskisi kadar keyif vermiyorsa, sizin için renkli ve eğlenceli fikirlerimiz var! 1950’li yıllarda ortaya çıkan ve son yıllarda ev dekorasyonunda sıkça görmeye başladığımız Vintage halılar!

Özgürlüğün simgesi olan bohem dekorasyon tarzında vintage stil mobilyaların, zıt renklerin ve antika eşyaların yeri ayrı. Vintage halılar ile modern mobilyalarınızın yarattığı uyumsuzluk içindeki harika ahenk sizi şaşırtabilir. Koltuğunuzun, sehpanızın ya da perdenizin rengiyle uyumlu olmak zorunda olmayan eski halılar ve kilimlerle bambaşka ve özgün bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

Bohem Dekorasyon Parçaları Nelerdir?

Sıra dışı ve özgür ruhunuza hitap edecek eski halı seçenekleri ile tarzınızdaki farklılıkları ortaya çıkarabilirsiniz. Özgür tavrınızı ortaya çıkaran bu rengârenk kilimler evinizin her köşesinde yer bulabilir. Yatak odanızda vintage seçeneklerini değerlendirerek, ruhunuza eskilerden ince bir dokunuşta bulunabilirsiniz. Modern ve vintage tarzı bir arada kullanarak, geçmişin izlerini hissettireceğiniz bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

Vintage halı seçenekleri ile renkli dokunuşlar yapmak, size kendinizi iyi hissettirebilir. Bohem tarzınızda daha sade dokunuşlar yapmak istiyorsanız, halı çeşitlerini sade tonlardaki mobilyalar ile bir araya getirerek, zarif bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Evinizin dekorasyonunda vintage bir esinti yaratmak için her zamanın kendisine ait farklı bir rengi ya da motifleri bulunan, halı ve kilim çeşitlerini incelemelisiniz. Vintage dekorasyon oluştururken seçtiğiniz her parça döneminin izlerini taşımalı ve vintage tarzı ön plana çıkarmalıdır. Eski bir kilim ile dekore ettiğiniz salonunuzda antika objeler ile hoş dokunuşlar yapabilirsiniz. Böylece geçmişin izlerini hissederken günümüz tarzını tam olarak ortaya çıkarabilirsiniz.

Vintage Halı Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Vintage halılar çeşitli özelliklere sahiptir. Değeri etiketinden çok daha fazla olan bu ürünlerin fiyatını belirleyen belli başlı unsurlar vardır.  Halı fiyatları belirlenirken dikkat edilen hususlara bir göz gezdirelim.

  • Halının yaşı
  • Kullanılan malzeme
  • Kullanılan boyalar
  • Tasarımda kullanılan renkler
  • Dokuma tekniği
  • Halının ölçüsü
  • Nadirlik
  • Halının durumu bir diğer ifade ile kondisyonu

Sizde dekorasyonunuzda eskiden izler taşımak istiyorsanız, vintage halı, kilim ve antikada 40 yıldan fazla tecrübesi ile birinci sınıf standartlarda şeffaf ve adil hizmet sunmaya devam eden Soho Antiq ile tanışın.

Bir cevap yazın